Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Emmy “A ma jep”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 38
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Emmy “A ma jep”   03.08.10 5:58

Emmy “A ma jep”

Posted on
Aug. 3rd, 2010 by WebMasterNjė nga femrat mė tė bukura shqiptare, kėngėtaren Emmy, ēdo
ditė e mė shumė e shohim nė ekranin e televizioneve tona. Kėnga e saj e
fundit sė cilės i ka realizuar edhe videoklipin, mban titullin, “A ma
jep”, njė kėngė shumė interesante, qė sjell njė Emmy ndryshe nga ajo qė
jemi mėsuar ta shohim.
wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 38
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Re: Emmy “A ma jep”   03.08.10 5:58

Ronela dhe Emmy shndėrrohen nė bionde dhe realizojnė klipe tė nxehta


Posted on
Jul. 30th, 2010 by WebMasterJanė mikesha dhe ndoshta ka qenė njė ide qė u ka shkrepur tė
dyjave nė kokė pėr tė ndryshuar pamjen e tyre nga brune nė bionde. Ronela Hajati dhe
kėngėtarja Emmy kanė pėrgatitur tė dyja nga njė klip veror tė nxehtė,tė
kompozuar nga Flori Mumajesi. Klipi i “Emmy-t” me titull provokues “Ama
jep”, ka nisur tė transmetohet nė kanalet muzikore.
Aty kėngėtarja shfaqet bionde, dhe gjithė skena luhet ulur poshtė njė
frigoriferi me fruta e ėmbėlsira, nė njė marrėdhėnie intime me njė djalė
qė ia servir njė nga njė.
Ndėrsa Ronela ende nuk e ka publikuar klipin e saj tė ri, qė ka pėr
fabul ndarjen. Ajo i ka shkruar vetė vargjet qė flasin pėr ndarjen midis
dy tė dashuruarve ndaj pas shumė kohėsh vendos tė flasė e t’i thotė
gjėrat hapur, dhe po ashtu vendos tė harrojė gjithēka qė ka kaluar nė
kėtė histori dashurie.

Kėngėtarja pohon se nuk ėshtė frymėzuar nga ndonjė histori personale tė
saj, kur ėshtė ulur tė shkruajė vargjet. Ndėrkohė puna pėr realizimin e
kėtij klipi ka qenė dhe arsyeja pse kėngėtarja nuk mori pjesė nė “Top
fest 7”, njė garė ku garojnė shumė kėngėtarė tė rinj. Dy kėngėtaret
tashmė janė me koncerte nė bregdet.

Ronela ka qenė e ftuar nė Shėngjin tė kėndojė sė bashku me Samanta
Karavellėn, ndėrsa Emmy ėshtė e ftuar nė plazhin e Velipojės tė kėndojė
nė njė lokal nate.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Emmy “A ma jep”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs