Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Zajmina Vasjari ben mire

Shko poshtė 
AutoriMesazh
aNISa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 89
Registration date : 28/03/2009
Age : 37
Location : London

MesazhTitulli: Zajmina Vasjari ben mire   28.03.09 17:54

Zajmina
Vasjari eshte shume e zene keto dite.Nje here e sheh tek “Lolipop” duke
party, me pas tek Rogner duke ndihmuar femijet jetime. Me 20 maj ajo ka
marre pjese ne nje koncert bamiresie ku te ardhurat e fituara ju jane
dhuruar femijeve me rastin e “Dites Nderkombetare ne Ndihme te Femijeve
Jetime”. Zajmina eshte shnderruar ne Paris Hiltonin shqiptar,duke u
bere e njohur per imazhet nudo,tentativat ne muzike,prezencat e
vazhdueshme ne festat e kryeqytetit e se fundmi,po si Paris…dhe Zajmina
vendos te bej bamiresi. Nje keshille kemi ne vec.Ne momente te
tilla,ndoshta do ish me mire nje veshje disi me serioze.Keta femije pa
prinder,nese kane nevoje per nje shembull ne jeten e tyre…le te themi,
te jete “nje shembull” me imazh me pak te zbuluar…a nese behet fjala
per qumsh’…ndryshon puna atehere.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.wWw.AlbStar.Tk
olti99Numri i postimeve : 1
Registration date : 16/10/2010

MesazhTitulli: Re: Zajmina Vasjari ben mire   16.10.10 22:00

bukuuuuuurrrr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Zajmina Vasjari ben mire
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: LifeStyle :: Intervista-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog