Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

  Dorina Leka konkurrentja shqiptare e X-Factor ne Itali

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Oni Pustina
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 158
Registration date : 23/07/2009
Age : 38
Location : Tirane, Albania

MesazhTitulli: Dorina Leka konkurrentja shqiptare e X-Factor ne Itali   09.09.10 21:16

Dorina Leka eshte konkurrentja e pare shqiptare, e cila do te marre pjese ne Reality Show “X Factor”, ne rrjetin italian “Rai 2”, nje format televiziv qe ve ne gare kengetaret e rinj.Lajmi behet i ditur ne mediat e Triestes, ku artistja 24-vjecare jeton prej vitesh.“Nje ze me ndjeshmeri te madhe qe dridhet ne ritmet e muzikes. Shpirti i rokut, shpirti i saj rebel dhe mosha e re, u morr fillimisht me skepticizem…”, shkruan e perditshmja italiane “Il Piccolo” per artisten shqiptare.Dorina Leka, 24-vjece, ka studiuar ne Itali per piano qe ne moshen 8-vjecare. Ajo vjen ne kete edicion te katert te “X Factor” si gjetje e Anna Tatangelos, nje nga pjesetaret e jurise.Mediat italiane vecojne tek 24- vjecarja jo vetem vlerat artistike, por dhe menyren e vecante te te veshurit.

infoalMbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Dorina Leka konkurrentja shqiptare e X-Factor ne Itali   10.09.10 2:21

se kisha ndier ket une paff edhe jetoj ktej afer ne friuli :D

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: Re: Dorina Leka konkurrentja shqiptare e X-Factor ne Itali   10.09.10 20:51

Ja qe ke shume gjera per te ndjer :P e shikon qe shume gjera nuk i di se cfar behet rreth teje Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Bambolita
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 16
Registration date : 13/09/2010
Age : 29
Location : Torino

MesazhTitulli: Re: Dorina Leka konkurrentja shqiptare e X-Factor ne Itali   17.09.10 1:56

me pelqen stili i saj
sipas meje ka per te ecur shum
ps: anna tatangelos ja kaloj dhe un .. jo mo Dorina Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Dorina Leka konkurrentja shqiptare e X-Factor ne Itali   17.09.10 5:50

Nuk e njoh no koment 🇳🇴

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 30
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Dorina Leka konkurrentja shqiptare e X-Factor ne Itali   21.09.10 7:02

kushe eshte kjo re??

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dorina Leka konkurrentja shqiptare e X-Factor ne Itali   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dorina Leka konkurrentja shqiptare e X-Factor ne Itali
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Portali i forumit-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog