Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Rozi Radi pėrsėri nė luftė me Rezi Shkurtėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Rozi Radi pėrsėri nė luftė me Rezi Shkurtėn    23.09.10 21:17


Gjatė pjesėmarrjes nė reality show-n kosovar “VIP shpija”, dy kėngėtaret Rozana Radi dhe Rezarta Shkurta, nga mikesha shumė tė ngushta u kthyen nė rivale tė pėrjetshme... Ky rivalitet duket se do tė forcohet edhe mė shumė gjatė kėtij edicioni tė 12-tė tė festivalit “Kėnga Magjike”, ku tė dyja kėngėtaret janė konkurrente. Rezarta do tė prezantohet nė kėtė edicion me njė kėngė tė Pirro Ēakos, ndėrsa Rozana vijon tė mbetet besnike e kompozitorit Adrijan Hila. Pas suksesit tė vjetshėm me kėngėn “Femėr”, Rozi konkurron pėrsėri kėtė vit nėn logon A.H. Duke dyshuar pėr ndonjė incident tė mundshėm, kontaktuam me kėngėtaren Rozana Radi, dhe ajo plot dashamirėsi na u pėrgjigj... “Unė nuk shkoj nė festival pėr tė bėrė luftė. Nė festivalin “Kėnga Magjike”, shkoj pėr tė performuar kėngė tė bukura, dhe pėr t’i dhuruar publikut vlera, sepse ai festival kėtė mision ka nė vetvete, ose tė paktėn i tillė vjen ai tek unė... Ardit Gjebrea me festivalin e tij mė mėsoi se ē’ėshtė muzika e vėrtetė, ndaj nuk mendoj se ka vend pėr mė shumė komente. Unė nuk i shikoj as Rezartėn dhe as kėngėtarėt e tjerė si rivalė”, - u shpreh Rozi, ndėrsa ishte gati pėr t’u nisur drejt SHBA-sė pėr njė seri koncertesh qė do tė mbajė aty.(Bluetooth)wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Rozi Radi pėrsėri nė luftė me Rezi Shkurtėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com