Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Seks dhe drogė pėr tė miturit, mėsueset nė burg

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Seks dhe drogė pėr tė miturit, mėsueset nė burg   23.09.10 21:53Seks dhe drogė pėr tė miturit, mėsueset nė burg

Misioni i mėsuesit ėshtė qė tė edukojė fėmijėt por mesa duket Sarah Lindsay e Audrey Grabarkiewicz e kanė kuptuar gabim mesazhin.

Dy mesueset bionde, 42 dhe 44 vjec janė arrestuar pasi kanė organizuar festa nė shtėpitė e tyre me nxenėsit e shkollės fillore "Boiling Springs" nė Karolinėn e Jugut.

Pjesa mė e rėndė vjen kur ato u kėrkonin tė miturve tė kryenin marrėdhenie seksuale me nga dy femra dhe tė konsumonin marijuanė e alkool.

Nė kėto festa, mosha mė e madhe ishte 11 deri nė 12 vjec dhe mendohet se vetėm njėra prej dy grave ka abuzuar personalisht me fėmijėt. Kėshtu, Audrey Grabarkiewicz akuzohet vetėm pėr mashtrim tė mituri.  


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Seks dhe drogė pėr tė miturit, mėsueset nė burg
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs