Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Pirro Ēako dhe Vesa Luma sjellin pėr herė tė parė nė kėngė njė moment masturbimi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 32
Location : Athens

MesazhTitulli: Pirro Ēako dhe Vesa Luma sjellin pėr herė tė parė nė kėngė njė moment masturbimi   30.10.10 22:48

VESA Ēudit tė gjithė me ofshamat e masturbimit

Ka kaluar tė gjitha parashikimet tona. Dikur me kėngė ritmike dhe shumė lozonjare, kėsaj here Vesa Luma na ka ēuditur me njė baladė e cila ka rreth 5 sekonda njė stimulim masturbimi.


Klicken für Bild in voller Größe


Duke mos u mėsuar ta shohim nė kufinjtė e skandaleve muzikore, por nė njė tjetėr linjė, Vesa ka menduar qė mesa duket kėsaj here tė mos diskutohet vetėm si njė pjesmarrėse tek “Kėnga Magjike”, por si njė kėngėtare qė bėn diēka pėr herė tė parė, ndan njė moment intim siē ėshtė seksi me veten ose masturbimi, me tė gjithė shikuesit. Nuk e dimė e kujt ka qenė ideja, e Pirro Ēakos apo e Vesės, por njė moment i tillė nė njė kėngė, na ka bėrė qė tė na duken fare tė zakonshme skenat e nxehta tė seksit qė shohim shpesh nė disa klipe shqiptare.
“Kam pritur prej kohėsh qė tė bashkėpunoj me Pirro Ēakon dhe mė duket se e kam gjetur momentin e duhur. Kėnga ėshtė nė punim e sipėr. Do tė jetė njė baladė e fuqishme e cila besoj qė do tė mė sigurojė njė paraqitje dinjitoze”, – kėshtu ka theksuar Vesa nė njė prononcim pėr mediat nė Kosovė disa muaj mė herėt kur kėnga e saj akoma ishte e papėrfunduar. “Vetėm” titullohet kėnga e re e punuar nga Pirro Ēako dhe Darko Dimitrov, e cila ėshtė me tė vėrtetė njė baladė e fuqishme por paraqitjen dinjitoze nuk e dimė a do ia sigurojė Vesės. Kėngėtarja  kėtė radhė nė ekran ėshtė paraqitur pak mė ndryshe se herėt e tjera. E veshur me njė fustan tė shkurtėr seksi ngjyrė tė zezė dhe me njė look tė ri ku bien nė sy balluket e reja qė ka sajuar kėngėtarja. Nuk kanė se si tė mos na bėjnė pėrshtypje disa fjalė tė kėngės ku ajo thotė: “Por unė do ta provoj, sonte pa ty do guxoj… tė bėj e vetme dashuri!!!” Komentet e para nė youtube pėr kėngėn janė nga mė tė ndryshmet. Aty dikush e komplimenton e dikush tjetėr rrėfen se ėshtė zhgėnjyer nga Vesa. Madje ka patur nga ata qė kanė shkruar se e pėlqejnė shumė pjesėn e kėngės nė minutėn e 2: 38 sekonda, nė tė cilėn fillon dhe skena e shum-ėpėrfolur ku kėngėtarja na fut nė njė moment super erotik. E kush mund ta mendonte qė fantazia artistike tė kishte shkuar kaq larg duke e bėrė edhe masturbimin tė kėndojė!

Teksti i kėngės “Vetėm”

Ishte viti mė i gjatė qė kalova, nė vetmi

Asnjė natė s’u ngroha dot, asnjė natė

Mbaja frymė se dikush, do trokiste prap nė portė

Duke pritur kėshtu me ankth

Asnjė lajm nuk mora unė, asnjė shenjė asnjė kontakt

Me vetminė e pėrqafuar nė njė shtrat.


Rrefreni:

Ti je shumė larg dhe nuk e dinė se ēdo tė thotė e vetme nė njė dhomė pa ty ku s’bėhet dashuri,

Ti nuk e di se ēdo tė thotė tė pėrqafosh njė tė padukshėm qė nuk puth nuk prek asnjė sekondė,

Por unė do ta provoj, sonte pa ty do guxoj… tė bėj e vetme dashuri!!!


Ah, ah ah ah ah ahhhh (momenti i masturbimit)

Fytyrėn tėnde, puthjen tėnde nė mungesė do ta ėndėrroj unė, edhe kėtė natė.


Nga:Redona Sadiku dhe Blerand Rexhepi


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Pirro Ēako dhe Vesa Luma sjellin pėr herė tė parė nė kėngė njė moment masturbimi   31.10.10 5:11

hahahahahahahahahahahaha

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
 
Pirro Ēako dhe Vesa Luma sjellin pėr herė tė parė nė kėngė njė moment masturbimi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs