Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Pamela Anderson nė BB indian

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 38
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Pamela Anderson nė BB indian   18.11.10 6:42

Pamela Anderson nė BB indian
18/11/2010 08:35

PamelaAnderson ka hyrė tė mėrkurėn nė shtėpinė e 'Bigg Boss', versioni indiani Big Brother, duke u prezantuar sipas mėnyrės tradicionale indiane.
Por prezanca e saj nė spektaklin reality, qė po pėrpiqet qė tė rrisė audiencėn, ka ngritur polemikat e para.

Pas prezantimeve Anderson ėshtė ndjerė aq rehat sa mori pjesė nė ndarjen e turneve pėr pastrimin e shtėpisė.

Njė foto e shfaqur sot nė faqet e para tė tė pėrditshmeve indiane, tregon Anderson, duke fshirė kopshtin.

“Nukmė shqetėson tė merrem me punėt e shtėpisė. Kjo ėshtė e rėndėsishme nėnjė vend si India ku punė tė tilla janė tė rezervuara pėr kastat mė tėulėta”, ėshtė shprehur aktorja.

Ndėrkohė qė Ministria eKomunikacionit ka vendosur qė tė spostojė programin nė orėt e vona dukee klasifikuar mes atyre me pėrmbajtje pėr tė rritur.

'BiggBoss'', qė ėshtė edicioni i katėrt i reality, do tė transmetohet pasorės 11 tė mbrėmjes pėr shkak tė “gjuhės dhe sjelljeve tėpapėrshtatshme” pėr njė publik jo tė rritur.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Pamela Anderson nė BB indian
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog