Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Fatmire Bajramaj nė finalen e Ligės sė Kampionėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Denisa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 254
Registration date : 10/11/2010
Age : 24
Location : Diku aty me ju

MesazhTitulli: Fatmire Bajramaj nė finalen e Ligės sė Kampionėve   17.04.11 23:36

23 vjeēarja me ekipin Potsdam ėshtė mbrojtėse e
trofeut tė Ligės sė Kampionėve, pas triumfit nė kėtė garė vitin e kaluar
kundėr Olympique Lyonit, e cila edhe kėtė vit ėshtė finalistja e dytė.
Bajramaj ka kaluar pesė vite te ekipi Duisburg, para se mė 2009 tė
kalonte te Potsdam.

Zmadho fotografinėFutbollistja mė e mirė shqiptare, Fatmire Bajramaj, me ekipin e saj
Turbine Potsdam ka arritur nė finalen e Ligės sė Kampionėve tė Evropės
pėr futbolliste. Potsdam mposhti nė ndeshjen e kthimit tė gjysmėfinales
ekipin e Duisburgut me rezultatin 1:0 (rezultati i pėrgjithshėm 3:2).

Bajramaj ka luajtur gjatė tėrė ndeshjes dhe ka qenė protagoniste e
ekipit tė saj, duke qenė bartėse e tė gjitha aksioneve qė po
zhvilloheshin drejt ekipit kundėrshtar.

23 vjeēarja me ekipin Potsdam ėshtė mbrojtėse e trofeut tė Ligės sė
Kampionėve, pas triumfit nė kėtė garė vitin e kaluar kundėr Olympique
Lyonit, e cila edhe kėtė vit ėshtė finalistja e dytė. Bajramaj ka kaluar
pesė vite te ekipi Duisburg, para se mė 2009 tė kalonte te Potsdam.

Finalja e para njė viti, Turbine – Lyon kėtė vit luhet mė 26 maj nė
stadiumin e Fulhamit nė Londėr, Craven Cottage. Lira pas finales sė
Ligės sė Kampionėve do pėrgatitet pėr botėrorin e futbollisteve qė kėtė
vit mbahet nė Gjermani.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Do ta
dish nga vij? Nga nje vend qe quhet Shqiperi... Nje vend qe shquhet per
trimeri...
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..Toka qe me dha
emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare.http://wWw.yougodec.Com
Do Te Dua kur te kem ...
qe te kem kur te Te Dua... ♥♥

Le plus
lourd fardeau, c'est d'exister sans vivre.-Victor Hugo

Kur injoranca flet ...
Inteligjenca buzeqesh ne heshtje ...♥♥

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougodec.Com
 
Fatmire Bajramaj nė finalen e Ligės sė Kampionėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Aktualiteti boteror-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | Society and Culture | Celebrity, star | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs