Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 FSHF ndryshon kalendarin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: FSHF ndryshon kalendarin   23.04.11 2:05

FSHF ndryshon kalendarin
Kalendari per javen e 30-te te Kategorise Superiore ka ndryshuar
serish. Nuk do te kete ndeshje te shtunen, por sfidat do te luhen te
dielen.


Dy takime do te luhen te dielen dhe ato jane Dinamo-Bylis e Shkumbini-Besa ndeshje kjo qe do luhet ne fushe asnjanese.


Te henen do te luhen Kastrioti-Teuta, Laci-Flamurtari, Vllaznia-Elbasani dhe Tirana-Skenderbeu.


Te dielen


Dinamo-Bylis 16.30

Shkumbini-Besa 16.30Te henen


Kastrioti-Teuta 16.30

Laci-Flamurtari 16.30

Tirana-Skenderbeu 16.30

Vllaznia-Elbasani 16.30

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
FSHF ndryshon kalendarin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Sport :: Lajme Sportive-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog