Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Rama: PS nuk e ndryshon axhenden politike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Rama: PS nuk e ndryshon axhenden politike   15.01.10 23:45

Rama: PS nuk e ndryshon axhenden politikeTėrhequr mė 16 Janar 2010


Kryetari i Partise Socialiste, Edi
Rama, konfirmoi dje me bindje se kjo parti nuk terhiqet nga vendimi per
te kushtezuar marredhenien me Kuvendin dhe vijimin e protestave per te
hapur kutite.
“Pushteti i korruptuar i Sali Berishes po vazhdon te akuzoje,
shpife e madje beje diversion te perditshem me forma sa vulgare, aq edhe
qesharake, ndaj Partise Socialiste, e cila nuk do ta ndryshoje
qendrimin e saj te prere e te qarte, per te mos u bere fasada
demokratike e nje Parlamenti qe s’ka kurajen te hetoje zgjedhjet nga ka
dale, duke hapur kutite e votimeve mbi te cilat rri”, tha Rama. Sipas
tij, katastrofa e shkaktuar ne Veri dhe emergjenca e jashtezakonshme
diktoi shtyrjen e perkohshme te axhendes se betejes opozitare, duke e
detyruar te shtyje nje jave edhe mbledhjen e planifikuar te Asamblese
Kombetare per krizen e demokracise e te shtetit te se drejtes.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Rama: PS nuk e ndryshon axhenden politike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog