Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Scherzinger dėshiron tė jetė vajza Bond

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Diana
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 124
Registration date : 12/08/2008
Location : Usa

MesazhTitulli: Scherzinger dėshiron tė jetė vajza Bond   23.01.10 6:54

Scherzinger dėshiron tė jetė vajza Bond

E Marte, 19 Janar 2010 13:42Nicole Scherzinger raportohet se ėshtė ndarė nga i dashuri i
saj Lewis Hamilton me qėllim qė tė realizojė ambicien e saj pėr t’u
bėrė aktore dhe ka vėnė pėr cak tė fitojė rolin e vajzės Bond.

Kėngėtarja e grupit “Pussycat Dolls”, e cila u nda Hamilton pas dy
vitesh sė bashku, dėshiron ta provojė veten edhe nė aktrim. “Nicole
ėshtė shumė ambicioze dhe nuk dėshironte t’i kalojė vitet e
ardhshme duke e ndjekur Lewis nėpėr botė. Ai dėshironte qė ajo tė ishte
shoqėruesja e tij derisa ai lėvizje nga njė vend nė tjetrin, por ajo
nuk ishte e gatshme ta lėrė anash karrierėn, dhe kjo ēoi nė njė varg
konfrontimesh”. “Ajo ka lėnė ca takime nė Hollywood. Nicole ėshtė shumė
atletike dhe
e sheh veten nė filma aksion. Ajo gjithmonė ka thėnė se roli i saj
ideal do tė ishte tė jetė vajza e ardhshme Bond. Pse jo? Ajo ka pamjen
dhe fizikun pėr kėtė”, ka thėnė burimi./Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDe.Net
 
Scherzinger dėshiron tė jetė vajza Bond
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | Society and Culture | Celebrity, star | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog