Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 CFARE MUZIKE DEGJON ME SHUME?,

Shko poshtė 

CFARE MUZIKE DEGJON ME SHUME?,
1)ELKTRONIK
33%
 33% [ 1 ]
2)R'N'B-HIP HOP-RAP
0%
 0% [ 0 ]
3)BALADA
0%
 0% [ 0 ]
4)HARD ROCK,ROCK
0%
 0% [ 0 ]
5)ALTERNATIV
0%
 0% [ 0 ]
6)POPULLORE
0%
 0% [ 0 ]
7)SHQIP
67%
 67% [ 2 ]
8)RREGEATON
0%
 0% [ 0 ]
9)RREGE
0%
 0% [ 0 ]
10)POP
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 3
 

AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: CFARE MUZIKE DEGJON ME SHUME?,   23.01.10 21:57

NA NDIHMONI TE DIME CMUZIKE DEGJON RINIA DHE CFARE PELQEN!!!UNE JAM FANATIK I ELEKTRONIKES E ADHUROJ

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
CFARE MUZIKE DEGJON ME SHUME?,
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Argėtim, Zbavitje dhe Lojra :: Sontazhe & Votime-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com