Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 FUTBOLL : KOMBETARJA ZHGENJEN -HUNGARIA FITON 0-1 NE "QEMAL STAFA"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: FUTBOLL : KOMBETARJA ZHGENJEN -HUNGARIA FITON 0-1 NE "QEMAL STAFA"   28.03.09 20:31

FUTBOLL : KOMBETARJA ZHGENJEN -HUNGARIA FITON 0-1 NE "QEMAL STAFA"

Sapo
ka perfunduar ndeshja ndermjet perfaqesueses shqiptare e asj hungareze,
e vlefshme per eleminatoret e kampionatit boteror .Pervec rezultatit
0-1 ne favor te miqve, mijrat e shikuesve lane shkallett e stadiumit te
zhgenjyer edhe nga paraqitja jo e mire e ekipit tone perballe nje
Hungarie teper te organizuar e agresiveBurimi / Autori i lajmit : ShtypiDites
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
FUTBOLL : KOMBETARJA ZHGENJEN -HUNGARIA FITON 0-1 NE "QEMAL STAFA"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs