Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 KE, Malmstrom: Shqipėria pėrmbushi kushtet pėr liberalizimin e vizave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: KE, Malmstrom: Shqipėria pėrmbushi kushtet pėr liberalizimin e vizave   20.09.10 7:22

BRUKSEL—Lajmifundit—Sėrish mesazhe pozitive pėr liberalizimin e vizave. Cecilia Malmstrom deklaroi sot se “Komisioni Evropian mendon se Shqipėria ka pėrmbushur kushtet pėr liberalizimin e vizave”. Sipas saj tanimė duhet tė pritet vendimi qė do tė japė Parlamenti Evropian dhe Kėshilli i Ministrave. Malmstrom nuk mohoi faktin se disa prej vendeve tė Bashkimit Evropian ende nuk kanė dalė me njė qėndrim tė qartė nė lidhje me vendimmarrjen por diēka e tillė sipas saj do tė sqarohet nė javėt e ardhshme kur propozimi tė paraqitet nė Parlamentin Evropian dhe mė pas tė kalojė pėr shqyrtim nga ministrat e brendshėm tė vendeve tė BE-sė.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
 
KE, Malmstrom: Shqipėria pėrmbushi kushtet pėr liberalizimin e vizave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs