Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Christensen, modelja provokuese 41-vjecare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: Christensen, modelja provokuese 41-vjecare   08.11.10 22:27

Nė moshėn 41-vjecare, Christensen, punon si modele por edhe sifotografe, ndėrsa ėshtė njė konkurente e denjė e kolegeve tė saj tėreja nė moshė.
Zmadho fotografinė

Tėrėsisht e zhveshur ndėrsa nė kėmbė mban njė palė atlete. Shumė evėshtirė t'i rezistosh njė bukurie tė tille. Bėhet fjalė pėr HelenaChristensen, modelen qė ka njė fizik perfekt edhe nė moshėn 41-vjecare.

Firma e veshjeve sportive Reebok e ka zgjedhur si imazh pėr atletet ereja Easy Tone, me qėllim bindjen e grave pėr blerė kėtė produkt.

Nė moshėn 41-vjecare, Christensen, punon si modele por edhe sifotografe, ndėrsa ėshtė njė konkurente e denjė e kolegeve tė saj tėreja nė moshė.

Christensen, jeton nė New York dhe thotė se pėrdor shumė rrallėmakinėn, ecėn mjaft dhe pėrpiqet ta mbajė trupin nė formė./top-chanel/Helena Christensen

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Christensen, modelja provokuese 41-vjecare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Moda dhe Estetika-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog