Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Poezi Dashurie

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Poezi Dashurie   30.03.09 6:04

Poezi...

Kete poexi qe po te shkruaj
me lot ne faqe po ta pershkruaj:
sa papritmas te takova
sa fatkeqe qe qe te njoha
sa tmerr qe te dashurova
sa dhimbje zemres i shkaktova
E bindur, e fapat, e rritur, e mallkuar
do te me shlyesh gjithe mekatet e dhimbjet qe me ke shkaktur~
Cdeshe nga une, cdeshe me zemren time??
qe vetem fytyra jote me ekziston ne kujtime..
Por zoti do te shikoj , do te mallkoj perndia,,
pac fat ste them dot-se loze me ndjenjat e mia..Lundronte ne detin e qete
nje trendafil i kuq
si dashuria e sinqert
dashuria e dy te rinjve
qe perfundoj si romeo e zhuliet
Dhe deti vet gjemonte
historine kur e kujtonte
Nisi kjo dashur ne valet e tij
dhe jetoj gjate ne pafundesi
Efshehte dhe e sinqert
Ditete bukura mbeten ne det
Perfundoj kjo dashuri
Kur deti gjemonte, kur rete renkonin
dhe te rinjte mbeten ne valet e detit
dhe te dy fjeten
Fjeten gjate, si asnjhere
bashke me dashurine e tyre te fshehte
te mbuluar nga deti i qete
Nga duart e tyre trendafili detit i mbeti
Kur trupat e tyre thell ne pafundesi deti i treti!!


"Lexuesit Tim"

Si te gjithe gjerat e bukura
e shkurter eshte edhe dashuria
mjafton vec pak ta prekesh
dhe iken gjithe magjia

Ndaj o lexuesi im
ti fort mos dashuro,
se jeta te fal trishtim
se veten kot lendo.

Mos duaj me shume se veten
se jeten, ti mos duaj
shteg mos i ler hapur
se per te do jesh i huaj.

Me te vertet ta duash
po jo deri ne dhimbje, lendim
se cdo cast po te vuash
sdo quhesh njeri, por trishtim

Koto qe ju thash ti zbatoni
per ju i shkrova miqt e mi
qe si un mos ta pesoni
por te keni lumturi.

E dini ku gabova ?
gjithnje fala e dhash shume,
gjithcka per te lejova
syte mbylla e fjeta gjume.

E dini pastaj se c'mora ?
lot, dhimbje e ftohtesi.
degjova te me thonin "e gjora"
me meshir me shikonin o njeri.

Ndaj o lexuesi im
kur dikush te rrefen se te do
kerko fakte, veprim
dhe me pas beso.


sot po shkruaj per ty jeta ime
fjalet qe dalin nga zemra ime po shkruaj
thelle jam zhytur ne kujtime
e nga malli e dashuria po vuaj
ti me bere poete ne dashuri
ti me bere te shkruaj vargje
per ty thur gjith jeten poezi
per ty qe zemren ma kenaqe
le te behet himn kjo poezi
dhe ne cdo moment te jetes
ka per te qen nje mrekulli
ah,sikur ta dije sa te dua
se sa shum me mungon
cdo cast qe rrije me mua
se zemra zemren kerkon
po ta le kete kujtim ne vargje
qe gjtihmon ta lexosh
edhe kur te jem larg nder varre
te vish e te ma kendosh!


Bashke jemi te lumtur,
sikur ne parajse te na kene futur.
Une dhe ti, kalojme shume mire,
dhe shpesh here qeshim si femije.

Eh, sa e bukur eshte jeta,
kur une ate me ty e kaloj,
sa te bukura jane castet kur ty te perqafoj.

Faleminderit, engjelli im, jetes time
i ke dhene nje kuptim,
e ke mbushur ate plot gjalleri,
eh sa shume te dua, as vete s'e di!Perse me kujton,
tek mendja jote jam gjithmone?
Perse, perderisa je shume larg,
deshiron te me kesh prane?

Perse vendose qe te ikje dhe
si nje send te pavlershem me braktise,
e tani kerkon te jemi si me pare.

Gjithmone me thua, te mos ndryshohem,
te jem ai qe isha me pare, po ca kujton
se une jam, nje robot pa ndjenja e pa gjak?

Jam dhe une si gjithe te tjeret, nje njeri
i parendesishem, qe ti e hodhe si nje leter,
si te mos isha i leverdisshem.

Ti as falje s'meriton, se ke bere shume gabime,
por prape pretendon qe une mos te ndryshoj,
si skllavi yt gjithmone do jetoj?

Lamtumire po te them, me mos eja ne kete vend,
sepse sjell rrezik dhe mekat,te lutem me mos me bezdis,
por me le rehat.

Mjaft te durova, ty dhe lojrat e tua, ti je dinake,
dhe njekohesisht shume e zgjuar, i ben veprimet me
paramendim, cdo hap i yti e ka nje synim,
ndersa une qendroj i heshtur, naiv dhe i shkrete,
por tani nuk jam ai qe isha, e ke kuptuar dhe vete.

Nje parandjenje te flet per ndryshimin tim dhe
ti perpiqesh te me lajmerosh, por dije e dashur,
se tani eshte shume vone, jemi shume te vegjel
ne kete bote, pra po te them LAMTUMIRE,
se MIRUPAFSHIM s'te them dot!Neqoftese ne do te ndahemi
Ne dasmen tende do te vij patjeter, por jo si dasmor por si plage e vjeter,
Do te ulem e vetmuar ne nje tavoline, dhe per fatin tim do te ngre dolline,
Dhe e pa ftuar ne dasmen tende do te vij, e strukur e lodhur si nje zog pa fole do te rri,
E me lotet e mi do te pi e do te dehem,
Do ta bej per ty e jo se do te defrehem.
Ne qofte se pa dashuri do me shohesh, mos mu afro nuk dua te me njohesh
Do ta kuptosh ne heshtje kete urim, e une do te qaj prape, por per fatin tim.
E ne qoftese e bukur do te te dukem perseri, mos ma thuaj nuk dua ta dij.
Tani te pakten ke pakez meshir, po te lutem femise se pare veja emrin dashurise se vrare!!!
Te dua por edhe dua te te harroj, sepse me ke lenduar shum
DHE KETE NUK E HARROJ!!!!!

Gjithmone keshtu vepron
Gjithmone keshtu me lendon
Me thua qe te dua
Qe jeta jote nuk ka kuptim pa mua

Por perseri i njejti avaz
Pastaj me vone thua me fal
Edhe kerkon nje tjeter shans
Por tashme une do te dal

Nuk duroj dot lendimin
Nuk e duroj dot trishtimin
Kam plot halle ne jete
Vetem kete dashuri e dija per te vertete

Por ja qe shume rende gabova
Edhe pas kesaj dashurie fallco u harrova
Harrova se kush jam edhe si jam
Harrova se kjo jete ishte hall pas hall

Lamtumire i dashuri im
Lamtumire endera ime
Lamtumire shpirti im
Lamtumire dashuri

Perseri ne vetmi
Per ty i shkrova gjithe keto poezi
Sepse mendja tek ty me rri
Sa here emrin tend une kujtoj
Nje buzeqeshje e dhuroj

Asnje nate gjumi nuk me ze
Mendoj perse jam e tille
Perse nuk mundem te fle
Arsyea eshte nuk te kam thene
"Naten e mire"

Une cdo nate peshperis
Naten e mire shpirt
Gjume te embel
Zoti te bekofte
Edhe ne mengjes te gezuar te te zgjofte

Drita e diellit kur shkelqen
Dashurine time per ty e perciell
Por tani as vete se di
Ne c'menyre te sillem me ty

Fjalet e tua
Nuk i dua
Sepse ato
Nuk jane per muaEshte veshtir te dashurosh
eshte veshtir te tradhetosh
DASHURIJA me e bukur ne kete jete
eshte DASHURIA me SINQERITETSa t'kam dashur, s'me besoje
Ti dashnine s'ma vlersoje
Sot me lutesh e pendohesh
Te kam xhan dhe te dua
Veē me ty du me jetua
Reply With QuoteHere pas here ti leshoja syte
se ne zemren time kishte lindur nje dashturi e re,
nje dashurin e re kishte berthamosur si nje fryt,
sic po rritej sa here qe ishe afer,
sic po te dashuroj hala dhe nga largesia,
nga ky siklet jam bere si femija,
Si nje femije qe e do gjith boten per vete
une pa ty jam si nje e shkrete.
Hajde pra dhe me rri afer,
hajde tani mos mu largo,
se nje pasion si ky se gjen kudo.


DIAGNOZE

Mendoje ti lufta te ishte dashuri,
Akrepat vriteshin me mall pa u takuar,
Dhe zjarri ftohej per cudi
Neper dritare permalluar.

Kerkoje ti lemoshe te nxirrje nga kuti,
Pellumba paqesh fluturonin tej te huaj,
E akull ftohur syte e mi
Renkonin heshtur pa u zgjuar.

Degjoje shpesh ti nder kusi,
Unaza enderroje vjedhurazi si kuceder e derrmuar,
Dhe floke debore bardhe e zi
Ne zemer mbaja fort fotografuar.

Shikoje ti pa fjale diku per lumturi,
Mes duarsh gishtat lehte shtrenguar,
E hijet vec me zgjonin kenaqesi
Me nenteqind plage duke lenguar.

Mendoje ti lufta te ishte dashuri,
Akrepat vriteshin me mall pa u takuar,
Por lufta mbeti ironi
E dashuria vec per tu harruar.


shhht........
Hesht
dhe... bashke me dritat mbyll edhe syte, teksa ngadale largohet treni i
kujtimeve, mbi binaret imagjinare te ekzistencializmit tend.
Erra
merr fryme perjashta dritareve te dhomes sime me nje rritem ekzotik,
tejet dehes e deri diku te varferuar prej mungeses tende. Ti fle dhe
hesht perbrenda enderrimesh te zbrazta, teksa une zvarritem asfaltit
gropa-gropa te deshires tende per mosnjohje.
Shhhhtttttttt........
...Po
perpiqem te pergjoj rrahjet e zemres tende prej se largu, duke mos
ditur se ku prehesh ti tani; ndoshta e vetmuar, ndoshta nen shoqerine e
nje ylli. Gjithcka pak rendesi ka tani - bashke me dritat shuaj edhe
syte - imazhi yt i fosforte tretet ngadale ajrit te rendomte te dhomes
sime.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   10.09.10 23:21

jemi larg,sa larg njeri-tjetrit nuk e imagjinoja te ndjeja kaq mall me duket sikur nuk kam nje pjese te shpirtit pa ty nuk e di si mund te jem gjall
Cdo mengjes kur zgjohem fytyren tende kam ne sy me jep forc te ngrihem me ngjall e me jep ngrohtesi te dua te dua nese nuk beson pyete zemren time se ajo te tregon .......

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   10.09.10 23:22

Aty ndodhem une kur rreh zemra jote,me ke bere per vete o ylli i kesaj bote,,sa here qe marr fryme ty te kujtoj vec zoti e di se sa shum te dashuroj,,kurr rreh zemra jote aty gjej ngrohtesi o ylli i kesaj bote per mua je vec ti.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   10.09.10 23:26

edhe pse je larg
larg shum larg
me sy nuk te shoh
me zemer te dua
po te pres me vuajtjee me vaj
dashurin ton ne zemer do ta mbaj

nese une do vdes me mbulon dheu i zi
mbi varrin tim do te shkruaj
te kam dashur vetem ty.

nese nga une mendja ste hiqet
nese per mua zemra te digjet
ateher afrohu me prit pak mua
se do te vij me shpejtesi te te them te dua.rruget jan te gjata
netet jan pa fund
qendroj larg teje e ste gjej askund
eja ti pran meje mos me ler ne vetmi
lejoma te puth nje her dhe do largohem perseri.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   10.09.10 23:27

Loti mbi buze pikoi
Gjoksi si gjethe u drodh
Kur fjala nje tingull e gjeti
Trupi si grusht u mblodh
Me ty gjithe lotet duken yje
Dhe zemra rreh qetesisht e lumtur
Me ty gjithe fjalet duken puthje
Ti qe me dhe momentin me te bukur

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   10.09.10 23:27

Te Dua me SHume se vetennn!!!!
Te them Te dua sepse Per ty po vuaj!
Te them te dua se ne shpirte te kamm!
Te them te dua se pa ty keshtu spo mundem!!
Te them te dua sepse pa ty nuk di me jetu!!!
Te them te dua se paty sme duhet azgje!!!
Te tem te dua se pa ty nuk mundem me jetu!!
Te them te dua se je thell ne shpirtin time!!
Te them te dua se kam deshire per jete afer vetes met afruaaaaaaaaaa!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   10.09.10 23:29

O varr kur do te prehem patjter nje dite
vec endrren dhe moshen te lutem mos ma fik
cdokush do vij rastesisht ne varrim
thuaj ishte i ri dhe vdiq me deshperim
O varr ku endrrat treten dhe trupi behet hi
hapu pra per mua dhe merrrme ne gji
ne dashte qe miku papritur tme kujtoje
le te vij ne varrim patjeter te me vajtoje
E ne qofte ne pravere te marre nje kajrafil
e te ma vendose mbi varrin tim
E ne qofte dimer e ne qoft dark
tme vendose ne krye ca fije bari te thare
Vec tme kujtoje nje dite perseri
vec mos harroj njerezit qe merr ti
O varr hapu per mua zemren ta le jasht
dhe ti mikja ime eja ndonjehere te me qash-

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   10.09.10 23:29

Me fal kur te pashe,dhe asnje fjale ste thash
Me fal kur ti lotove dhe dhimbjen se largove
Me fal kur zemerohesh dhe me zemer shqetesohesh
Me fal kur te largoj dhe kur ste afroj
Me fal qe ste kuptoj dhe ndjenjen tende harroj
Me fal qe hyra ne tjeter jete dhe harroj nje ndjenje
Me fal per vargjet qe po shkruaj dhe ti se di qe une i vuaj
Me fal qe zemren sta fala dhe lotin me ty se ndava
Me fal per ndjenjen qe ke dhe tek une se shpreh.....me fal

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   10.09.10 23:31

Merre zemren time dhe me te jeto
Atehere do te shohesh se sa shpirti im ty te do
por nese nuk me do mos me ler te pres,
por merre zemren time dhe me ler te vdes
Te dua.....Te dua cmendurisht
se ti je jeta ime qe dua perjetesisht

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   10.09.10 23:31

Cdo dite me qajne syte e mi
sic del Deti shqip shtrati i tij
Cdo dite vuajtjen e qaj me lot
per kete mia ferr sot bllokim
Po me tretet trupi qare dukė.
Po mbyllet jeta ime pa kuptim
P plaset zemra me pak fjale
qe kurre sdo te kete sherim
Valle o zot CPO ben mua mos mė
Nje qe sme jep kuptim?
Jam gjithmone mua fjalet e Tua
Te lutem me jep shpjegim Nje?
Sa nuk doja te jem i lire
ne rruget e mia jam i humbur
Ku te gjej une Nje me te mire
Edhe qe te jem une i lumtur ..

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   13.09.10 0:10

Me fal qe te deshta e kete ti se meritove
Me fal qe po vuaj e kete ti ma shkaktove
ndoshta vjen nje dit qe kurr ti se mendon
dhe ateher e merr denimin qe e meriton

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   13.09.10 0:11


😢 *****SEGZISTOJ PER TY***** 😢
u thane gjethet e shtatorit e rane para meje
perse valle un qe te desha tani jetoj larg teje
i kujtoj puthjet e tua qe ti mua mi dhurove
po perse valle nuk ma the shkakun qe larg meje shkove
pa ty i vetem po lotoj edhe pse te dua shum
lotet spo mundem ti ndaloj .
ta ndjej mungesen tende edhe ne gjum
edhe boten te ma falesh loti im prap do te pikoj
kur e din qe ne zemren tende une tani me
😢*****SEGZISTOJ***** 😢

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   13.09.10 0:13

Edhe boten te ma falin une prap dot vuaj
Kur edi se Dora jote mban Unaz te huaj
I kujtoj buzet tua dhe po e pys veten...
A me genjeve ti apo genjeva veten????
Shko jeto larg meje edhe pse te dua
Une sisha per ty dhe ti sishe per mua....😢 😢

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   13.09.10 0:15

.
.
.
.
.
.
.
.


______..___8"=,,88,_.__________________
_______8""=""8'__"88a88'_______________
__.._.;88m_a8___,8""_"8________________
___"8"'__"88"__A"_____8;_______________
_____"8,__"8___8_______"8,_____________
______"8___8,__8,_______"8_____________
_______8,__"8,_"8,_______8,____________
_______"8,__"8,_"8mm""""""8m.__________
________"8,am888i"'___I3,mm"___________
________,8"___8"__I3.m888"_____________
_______,88P"""""I3I888888______________
_______"'_________"I888________________
____________________"I8________________
_____________________"I8______________
__________,mmeem.m""i,_I8""__,mmeem,'._
_________m""____._"8.8_I8__,8"___.__"8_
________i8__._'__,mi""8I8_,8_._'__,8"88
________88.'_,mm""____"8I88"m,,mm'"___8
________"8_m""_________"I8___""'_______
_________"8_____________I8_____________
________________________I8_____________$$
________________________I8 _________$$$$
________________________I8_________$$$
________________________I8__$$$____$$$$
_________________________$$$$$$$__$$$$$$$$$$$
_______________________$$$$$$$$$___$$$$$$$$$$$
_______________________$$$___$______$$$$$$$$$$
________________$$$$__$$$$_________________$$$
_____________$__$$$$__$$$$$$$$$$$_____$____$$$
__________$$$___$$$$___$$$$$$$$$$$__$$$$__$$$$
_________$$$$___$$$$$___$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$
____$____$$$_____$$$$__________$$$___$$$$$$$
__$$$$__$$$$_____$$$$_____$____$$$_____$
__$$$$__$$$_______$$$$__$$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$______$$$$__$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$$_____$$$$___$$$$$$
___$$$$$$$$$$$_____$$$
____$$$$$$$$$$$____$$$$
____$$$$$__$$$$$___$$$
____$$$$$___$$$$$$
____$$$$$____$$$
_____$$$$
_____$$$$
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   13.09.10 0:16

.
.
.
.
.
… …., -“:/:\:\:\:\:\:\:\ :'\,
… … /\:\:\:/:\:\:\:\ :\:\:';\
…... /:\:\:’\”-, :\:\, :, /:/:\:\:\:', \
….. /:’\:\-, :”-, ”-, :\-, ”-, , :/: |:, -“/:/:\
…. /:”, -, , :\|”~-, , \, :”~-\”: :”-, :/: :/:\:\
… /:/, _”-, \: :, , -~”, ”’, -, : : :\:/: :/:\ :\:\
... |:/:o: :, , -“/., -“:\. |: : : : “: -‘”:/. /, \ :\ :\
…|:/:/:/|. \: : \. |’|Æ;|.. |. |: : : : : : : . |;|. :\ : \
…|:/:’-‘:’-, ’: : ‘\’\’~’_/, /: : : : : :, \:\:\:\ :\
... |:/:’|: : : “’ Æ: O : : : : : : O : : :\:\: \:
…|:/:’\: : : : : : : : : : : : : : :’: : : : /;| :\
… \, : : : : : : : : : :_'_ : : : : : :/ : |
…. ’\|:\’~, : : : : : : : :'-~’: : : :, , /:'| : | :/
… …’\:/. |: : “~, : : : : : : : :, , -/': / :/ :/ :/
… …. \”~, /-, |: : : :, : : :/:':/ : /: /. :/;:/ :/
… ….. ’, \, ~-‘-~\: : : : : : | :/ : / : / :/ :/
….., ~”’: : \|: : : : : \: : : : : : |Ɣ’~~”~, ”, : : \:
.., -“: : : : : : : : : : :\: : : : : : \: : : : : : “~’-, :\\,
.. |: : : : : : : |: : : : : : |, \, : : : : : : : : : : : : : :”-, -\: \
.. | : : : : : : : : : : : : : |:’-, \: : : : : : : : : : : : : : :”-‘\, |:
... \ : : : : : : : : : :’\: : :\: : ‘\’\: : : : :~, , : : : : : : : : : “~-‘, _
… \: : : : : : : : : : :\: /:/: : : :’, -‘-, : : : : : “-, : : : : : : : : : : :, ,
…. \: : : : : : : : : : :\|: |/: : :, -“…. ”-, : : : : : ‘\: : : : : : : : :, /….. ”-, ,
… …\: : : : : : : : : : \: |: : :/……….. \: : : : : |: : : : : : :, -“………. ’. \
… …. \ : : : : : : : : : ‘\’: : /………….. \: : : : |: : : : : :, -“…………... \
… …... \ : : : : : : : : : ‘\:/…………….. \: : :, /: : : : : /…………... \
… …... \ : : : : : : : : : \ /…………... \... /... \
… … …... \ : : : : : : : : :\:/:\:/
… … … … \, : : : : : : : : \: : : : : : : : : : / : : : : : : : \ : : : : : : : : : : /
… … … ….. '\, : : : : : : : \: : : : : : : : :/ : : : : : : : : \ : : : : : : : : :/
… … … … …. \, : : : : : : ‘\: : : : : : : / : : : : : : : : : : \: : : : : : : :/
… … … … … …\, : : : : : : :\ : : : : : : : : : : : : : : : : : |: : :': : :
… … … … … ….. \ : : : : : : : \: : : : : : : : : : : : : : : : : : : :'
… … … … … … …\, : : : : : : : :\, : : : : : : : : : : : : : : :/: : : : :\
… … … … … … …. \ : : : : : : : :'\ : : : : : : : : : : : : : : : : : : ‘|
… … … … … … …. /:\: : : : : : : : :'\, : : : : : : : : : : : : |: : : : :
… … … … … … … /: : \: : : : : : : : : '\, : : : : : : : : : : : |: : : : :
… … … … … …... /: : : ‘\: : : : : : : : : :'\, : : : : : : : : : : : : : : : |
… … … … … ….. /: : : : :\: : : : : : : : : : :\, : : : : : : : : |: : : : : : |
… … … … … …, /: : : : : : :\: : : : : : : : : : '\, : : : : : : : |: : : : : : |
… … … … ….., -“: : : : : : : :“-, : : : : : : : : : : \: : : : : : : : : : : |
… … … … …, / : : : : : : : : : :”-, : : : : : : : : : :\: : : : : /: : : : : : /
… … … ….., / : : : : : : : : : : : : :”-, : : : : : : : : :’\: : : : : : : :, /
… … … …, / : : : : : : : : : : : : : : : “-, : : : : : : : : :’\: : |: : : : : : /
… … … …/: : : : : : : : : : : : : : : : : : “-, : : : : : : : : ‘\: |: : : : : /
… … ….. /: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :“-, : : : : : : : \, |: : : : :/
… … …, /: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :“-, : : : : : : :\: : : : /’|
… … …/-, -, ”, , -, ~-, , _: : : : : : : : : : : : : : : : : “-, : : : : : :’\: : :’|: |
… …... |’, /, /:\, \: : : “’~, , ~~-, ,, _: : : : : : : : : :’\: : : : : :\, :
… ….. |: :”: |: :”: : : : : : :”-, …….. ÆƔ’’~~~-~|\: : : : : : \: |'\
… ….. |: : : |: : : : : : : : : : :”-, ……………….. …|: : : : : : : \|: |, ”
… ….. | : : : : : : : : : : : : : : : :”-, ………………... \: : : : : : : :\, |. |
… ….. | : : : : : : : : : : : : : : : :”-, \..., -“\: : : : : : : : ‘\: : : : : : : :\
… ….. | : : : : : : : : : : : : : : : : : :”-\..., /: : :\: : : : : : : : :\: : : : : :\
… ….. | : : : : : : : : : : : : : : : : : : : \, ………, /: : : : ‘\: : : : : : : : : |
… ….. | : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : \..., /: : : :, -~/: :, : : |: :/: :/ :/
… ….. ’|: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : \~”Æ: : : : : |: : : /: :/:, /: :/
… … …|: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : |: : : : : : : :”-, , _/_, /-~””Æ
… … …|: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : |: : : : : :
:
:
:
:
.
.
.
.
:D ha ha

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   13.09.10 0:18

_________
__$_____$
__$_____$
__$_____$
__$_____$
__$_____$
__$_____$
__$_____$$$$$$$$$
__$_____________$
__4_____________$
__7Network______$

___$$$$$$$$$
__$_________$
_$___________$
$_____$$$_____$
$____$___$____$
$____$___$____$
$_____$$$_____$
_$___________$
___$$$$$$$$$_

$$$$$$____$$$$$$
$_____$__$____$
$_____$_$____$
$_____$_____$
$__________$
$_________$
$_______$
$_____$
$$$$$

___$$$$$$$$
_$$_________$
$$___$$$$$$___$
$______________$
$______________$
$____$$$$$$$$$$$
$____$$
_$_____$$
__$$$$$$$$$$$$


kejla Smile
.
.
.
.
.
.
.
.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   13.09.10 0:19

Shko se dikush tjeter po te pret

Shko se nje zemer tjeter te therret

Shko e me le vetem te vuaj …

Shko sepse Zoti keshtu e paska shkruar

Shko e me le vetem te qaj

Shko sepse ti nuk ke faj …

Shko e buzeqeshi dikuj tjeter

Une do te rri ketu te digjem e te tretem

Shko se e tille eshte kjo bote

Shko e mos derdh asnje lot…

Shko e prape me duaj

Shko por lamtumire mos me thuaj…

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   13.09.10 0:19

Do te puthi embel

qe gjate te me kujtojsh

nese ndonje here largohesh

perseri te me kerkosh…

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   13.09.10 0:21

Ti ke qene dikur, e ngjyra e perallore
POR vizitorė je plakur, si gjethe vjeshtore.
Pse kaq shpejt e dashur, ti je shkateruar
valle remzie zemra jote, ska per dashuruar.
Mos rri e vetmuar, ne jeten e qete
Kerko dashurine,
Mos rri e mbullur, POR dil Largo vetmine.
Rri prane djalit te zemres,
puthjen shijo e zjarrte
kujto vitet qe iken
"KUJTO ate Rini TE ARTE-n."

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   24.09.10 9:37

O Ju Vajza Zemer Liga Shpirt Katane E Te Bukura Si Shtriga
Djemt Shume Mos I Shikoni Por Hapni Librat Dhe Mesoni
Nese Nuk Keni Deshire Per Te Mesuar Vetem Pastruese Keni Per Te Perfunduar :D

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   24.09.10 9:41

I Mbyllur Ne qeli
Kur do dal as vete se di
Si do vejč ky halli ime
qoft i mallkuar ky mergim
edhe diten kur do dal
ne fytyre skam per t'ju pare
Moj Greqi vend i mallkuar
gjithe Shqipetaret i ke Turturuar Smile Kjo qe e castit

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   24.09.10 9:43

Mos e kerko enrdrren tek une
se ajo eshte zhdukur e zgjuar
Mos i kerko ndjenjat tek une
se zemra ska zjarr eshte shuar
Mos i kerko Buzet e mia
Se ato jan mbyllur pergjithmone
Mos e kerko dashurin tek une
se ajo eshte tretur nuk ekziston .... Klodi

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   24.09.10 9:48

Eja rri ose ik e mos u kthe
ti me ben te qaj,ti me ben te qesh
nje cast te urrej e me vone te dua
Te puth te shoh me dukesh e huaj
Vjen e iken ti iken e vjen
me kerko,me humb,me do,me urren
Je engjell,je djall,je vdjekje,je jete
je lot,je Buzqeshje,je cmenduria vete
Nje tjeter dashuri mos kerko me kot
keshtu te marre si une nuk do gjesh ne bot
Se puthjet ne shi une kurre si harrova
Je ajo qe prisja Cmenduria qe dashurova Smile E Kam Qa E buzqesh lol

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   24.09.10 9:50

Emrin tend e shkruaj ne dritaren time te jetes
dhe te them qe ste harroj deri ne castin e vdekjes

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   24.09.10 9:52

Me prit sonte ne enderr do vi
Por ti mos u tremb fli perseri
s'do te trokas ne dere as s'do te zgjoj
por do te puth leht e pčrseri do te shkoj :D

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   24.09.10 9:53

Buzet do ti puthja po ti kisha prane
te te thoja te dua sa deti pa ane
malli sec me merr per ty sonte mua
nese nuk merzitesh te te them te dua Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   24.09.10 9:55

si gonxhe trendafili eshte dashuria e pare
keputma dhe ma vendos mbi varr
derdh dy pika lot qe gonxhja te lulezoje
atehere edhe ne varr do te dashuroj

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   24.09.10 9:56

Majaft per sonte :D

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   29.09.10 9:19

__________♥_______________Te dua, a me don,
________♥__________♥______une per ty e jap jeten
______♥__♥_______♥________e ti per mua qmendon?!
____♥_____♥____♥__________dhe me trego sa me don
__♥________♥____♥__♥_____
____________♥____♥_____♥_O Zot i vertet
_____________♥____♥__♥_mos me le te vuaj
______________♥____♥___mos ma largo te dashuren
_______________♥_____te behet i huaj.
________________♥____

___♥♥♥_______Te mendoj ne vete
___♥___♥_____te mendoj me drite
___♥_____♥___ te dua me Zemer
___♥______♥__te dua me shpirt
___♥______♥__
___♥_____♥___Te kam dashur
___♥___♥____dhe shum te dua
___♥♥♥______por te lutem ty
_____________mos mem tradhetua
__♥_____♥___
__♥_____♥___Te dua do te them
__♥_____♥___dhe ashtu do te mbes
__♥_____♥___te dua do te them
__♥_____♥___gjersa une te vdes
__♥_____♥___
__♥_____♥___Oj Dashuri e mallkuar
__♥♥♥♥♥____pse sme le te qet
____________po me ben te vuaj
__♥__________gjithnje ne ket jete
__♥_♥________
__♥__♥_______Asgje me te bukur
__♥____♥_____ska ne kete jete
__♥♥♥♥♥♥____se dashurija e vertet
__♥______♥___asgje me te bukur
__♥_______♥_ska per mua
__♥________♥_sa e dashur kur me theret TE DUA


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   07.10.10 9:45

Lules ti i ngjan asaj merri ere
se gjith jeten tende do ta kesh pranvere :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Poezi Dashurie   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Poezi Dashurie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Dashuria Seksi dhe pasion :: Poezi Dashurie-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog