Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Zana Krasniqi, pozon nudo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 32
Location : Athens

MesazhTitulli: Zana Krasniqi, pozon nudo   31.01.11 21:42

Bukuroshja,
e cila dikur mahniste publikun me paraqitjet e saj, kėto ditė ka
udhėtuar drejt Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės pėr tė biseduar nė
lidhje me angazhimet e reja dhe pėr tė ripėrtėrirė disa kontrata, pasi
nė Kosovė nuk kishte pasur ndonjė paraqitje tė re, sa i pėrket
sfilatave. Gjatė qėndrimit qė kishte atje para disa viteve, Zana ka
pozuar “nudo” pėr Fadil Berishėn duke reklamuar veshjet e stilistes,
Sherri Hill.
Drejt ShBa-sė, nė kėrkim tė kontratave tė reja !
Dikur ishte emri mė i pėrfolur nė media pėr shkak tė paraqitjes dhe
suksesit qė kishte nė disa konkurse tė bukurisė brenda dhe jashtė
Kosovės, e veēanėrisht nė “Miss Universe”, eveniment ky qė i hapi dyert
modeles kosovare. Mė pas, edhe lidhja me futbollistin e njohur Lorik
Cana bėri qė supermodelja tė jetė nė qendėr tė vėmendjes jo vetėm nė
mediat shqiptare, por edhe nė disa europiane, pėr shkak tė
popullaritetit tė Canės. Por, kohėt e fundit Zana ishte “zhdukur”. Nuk
shfaqej gjithandej duke tėrhequr vėmendjen e tė gjithėve me sharmin e
saj. Kėto ditė mėsojmė se Zana Krasniqi ka udhėtuar drejt Shteteve tė
Bashkuara pėr disa takime me fotografin Fadil Berisha dhe me disa
drejtues tė agjencive tė modės pėr tė ripėrtrirė kontratat, nė tė cilat
ka punuar mė herėt dhe pėr tė rikthyer imazhin e duhur, tė cilin e ka
zotėruar ajo.
Ndryshon look, pozon nudo pėr Fadil Berishėn !
Gjatė qėndrimit nė SHBA, modelja ka pasur disa kontrata tė majme, tė
cilat kishin bėrė qė Zana mos tė refuzojė edhe pozimin nudo, sigurisht
para aparatit tė Fadil Berishės, i cili deri mė tani ka “zhveshur”
shumė personazhe tė njohura. Fotot qė po prezantohen janė realizuar mė
herėt, por pėr shkaqe tė panjohura akoma nuk ishin publikuar nė mediat
shqiptare. Supermodelja nė kėto foto paraqitet e veshur vetėm me njė
fund tė shkurtėr (veshje kėto tė stilistes Sherri Hill), ndėrsa nė dorė
mban njė palė doreza tė gjata ngjyrė tė zezė, qė mbulon gjoksin e saj
seksi. Sa i pėrket flokėve, Zana ka tė vendosur njė paruke me flokė
bionde dhe nė kokė mban njė kapelė tė kuqe.
Kush ėshtė mashkulli misterioz qė shoqėron supermodelen?
Para disa muajve, Zana u pėrfol nė media pėr njė lidhje tė re me njė
djalosh tė Prishtinės, i cili kishte jetuar nė Londėr dhe se mė herėt
kishte pasur njė lidhje dashurie me ish-anėtaren e grupit tė famshėm
“Spice girls”, Mellanie Brown, por supermodelja nuk zbuloi as emrin e
as identitetin e tij, edhe pse disa tė njohur tregonin se ajo shėtit
nėpėr disa lokale tė Prishtinės, e shoqėruar nga i dashuri i ri.

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%; }
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Zana Krasniqi, pozon nudo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: LifeStyle-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs