Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Goca
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 21
Registration date : 24/05/2011

04062011
Mesazhpershendetje



pershendetje te gjithve,un quhem Genta,jam nga Durresi,21vjec.prej shum kohesh jetoj ne shtetin Grek.
ndihem mir qe jam dhe un pjestare e ketij forumi interesant.uroj te ja kalojme mir sebashku.Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,



Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDe.Org
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

pershendetje :: Komentet

avatar
Re: pershendetje
Mesazh prej 04.06.11 14:30 nga YouGoDe
Pershendetje Genta mire se ke ardhur ne shoqerine tone ne kete forum te uroj qe ketu do ja kalosh shume bukur dhe mikpritse me respekt YouGoDe Smile
avatar
Re: pershendetje
Mesazh prej 04.06.11 15:09 nga Goca
flm per mikpritjen.
Re: pershendetje
Mesazh  nga Sponsored content
 

pershendetje

Mbrapsht nė krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tė njihemi me njėri tjetrin :: Prezantoni veten nė forum :: Postimet Me Te Mira !!-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | Society and Culture | Celebrity, star | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog