Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Deri nė ē'pikė shkon altruizmi juaj?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Deri nė ē'pikė shkon altruizmi juaj?   10.07.09 6:56

Supozoni qe, me shume sakrifica, keni arritur te zini nje vend te
mire pune ne nje agjensi. Supozoni edhe qe, superiori juaj behet nje
mik i mire per ju, dhe me te vertete i doni te miren njeri-tjetrit. Por
ka dicka; ti kupton ne vetvete qe ai, edhe pse njeri shume i mire, nuk
eshte mjaftueshem i afte ne ate qe ben, e me kalimin e kohes e ndjeni
veten me te pergatitur. E keni kete bindje gjithmone e me shume, por
nuk e shprehni, dhe vazhdoni te bashkepunoni me te per t'i dhene nje
ndihme, edhe pa i marre meritat. Vjen momenti qe shefit te madh i bie
ne sy aftesia juaj dhe, pa marre parasysh pasojat, ju sugjeron te zini
vendin e tij. Kjo gje do nenkuptonte heqjen nga detyra te
superiorit/mikut tuaj. Ju cfare do benit? Do pranonit menjehere? Do
bisedonit me mikun tuaj? Apo do refuzonit propozimin?

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 33
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Deri nė ē'pikė shkon altruizmi juaj?   09.09.10 2:34

do pranoja menjehere ( secili per vete zoti per te tere ) mgjs "mikut" do i tregoja me pare per respekt jo per dashuri e as per meshire , secili duhet te kete ate qe meriton , nese une jam me e zonja do qendroj me lart ne detyre , kur ishte ai me i zoti ishte me lart se une , Kshu eshte ne kte bote , nuk jetojme me lemoshe asnje e as me meshiren e te tjereve

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: Re: Deri nė ē'pikė shkon altruizmi juaj?   09.09.10 7:13

Bravo Kejla edhe une me mendimin tend jame skam cfar theme me gjere

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Deri nė ē'pikė shkon altruizmi juaj?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Deri nė ē'pikė shkon altruizmi juaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Diskutime shoqėrore-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog