Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Rama: Berisha s'ka forcė tė ndajė PS-nė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
aleks
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 203
Registration date : 28/03/2009
Age : 30
Location : Albania

MesazhTitulli: Rama: Berisha s'ka forcė tė ndajė PS-nė   20.07.09 5:54

Rama: Berisha s'ka forcė tė ndajė PS-nėTėrhequr mė 20 Korrik 2009


Kreu
i PS-sė, Edi Rama nė njė konferencė pėr shtyp deklaroi se kryeministri
Berisha nuk ka forcė tė ndajė Partinė Socialiste. "Ne jemi forca mė e
madhe e politikės shqiptare. Si e tillė do tė mbrojmė nė mėnyrė tė
ligjshme , atė qė Berisha e ka marrė nė rrugė tė paligjshme. Partia
Socialiste do jetė njė pengesė e pakapėrcyeshme pėr Berishėn", tha
lideri i selisė rozė. Sipas Ramės, fati i demokracisė ėshtė nė duart e
PS-sė. Ai akuzoi KQZ-nė se ėshtė vendosur nėn urdhrat e Berishės.
"Berisha ka marrė peng kutitė. Shumica nė KQZ nuk i nėnshtrohet ligjit,
por zbaton urdhrat e Berishės", pohoi kreu i PS-sė. Sipas Edi Ranės,
Meta e Berisha po pėrpiqen tė fshehin tė vėrtetėn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDec.Com
 
Rama: Berisha s'ka forcė tė ndajė PS-nė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog