Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Cila ėshtė stacioni i Ilva Tares?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aldijanaa
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 25
Registration date : 11/02/2010
Age : 27
Location : Athens

MesazhTitulli: Cila ėshtė stacioni i Ilva Tares?   16.05.10 5:58Sė fundmi ėshtė parė shpesh e mė shpesh nė Tiranė. Ka festuar edhe
ditėlindjen e motrės sė saj Alba, (njė nga momentet e tė cilės ėshtė
shkėputur edhe kjo foto) pak ditė mė parė, por nė tė vėrtetė kjo nuk
ėshtė arsyeja e vėrtetė, pėrse gazetarja e mirėnjohur dhe ikona e
lajmeve Ilva Tare
ndodhet nė Shqipėri. “Bluetooth”, ėshtė interesuar, nėse bėhet fjalė
pėr njė “shpėrngulje” tė Ilvės nė Tiranė, por askush nuk di gjė. Disa
zėra thonė qė ajo punon nė njė projekt qė e mban atė sa nė Londėr, sa nė
Tiranė, por Bluetooth premton se do t’a zbulojė shumė shpejt tė rejat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Cila ėshtė stacioni i Ilva Tares?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog