Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Rezarta thyen tabutė, pozon nudo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aldijanaa
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 25
Registration date : 11/02/2010
Age : 27
Location : Athens

MesazhTitulli: Rezarta thyen tabutė, pozon nudo   16.05.10 6:00
Pasi u
shfaq nė njė reality shoė, kėngėtarja Rezarta
Shkurta
nuk di tė ndalet nė ēmenduritė e saj. Fotoja sot ėshtė
padyshim njė tabu e pathyer mė parė nga ndonjė artiste shqiptare. E
megjithatė, Rezarta tashmė qė i ėshtė pėrkushtuar fotografisė (si modele
dhe fotografe) ka forcuar mė tej raportet e saj me aparatin magjik...
duke u shfaqur para tij vetėm me njė ēarēaf... sensuale, e brishtė dhe
me sytė qė guxojnė, e nuk tremben para kureshtjes a paragjykimit tė
njerėzve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
erandd

avatar

Numri i postimeve : 3
Registration date : 01/06/2010
Age : 31

MesazhTitulli: Re: Rezarta thyen tabutė, pozon nudo   03.06.10 2:44

Bukur shume kjo eshte normal eshte kjo moj ... a larg jemi akom...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.xenini.com
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Rezarta thyen tabutė, pozon nudo   30.07.10 22:35

po larg jemi por edhe shume shpejt kemi hecur ama :0

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
ilirNumri i postimeve : 1
Registration date : 03/08/2010

MesazhTitulli: Re: Rezarta thyen tabutė, pozon nudo   10.08.10 8:15

ja vlen barra qiran.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rezarta thyen tabutė, pozon nudo   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rezarta thyen tabutė, pozon nudo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog