Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Lajme Nga Shqiperia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Lajme Nga Shqiperia   28.03.09 20:52

28-03-2009 - VLORĖ: PĖRKUJTOHET 12 VJETORI I TRAGJEDISĖ SĖ OTRANTOS

28-03-2009 - META: QEVERIA TĖ NDIHMOJĖ BIZNESET E FASONĖVE NĖ SHQIPĖRI

28-03-2009 - KRYEMINISTRI BERISHA PĖRURON FILLIMIN E PUNIMEVE TĖ UNAZĖS SĖ PASKUQANIT

28-03-2009 - SOT, MOT I KTHJELLĖT ME VRANĖSIRA TĖ PAKTA

27-03-2009 - TIRANE :EKSODI KOSOVAR 1999, NĖ NJĖ EKSPOZITĖ FOTOGRAFIKE

27-03-2009 - ZHVILLON PUNIMET NĖ TIRANĖ , KONFERENCA "KRIZA FINANCIARE GLOBALE DHE ZHVILLIMET E ARDHSHME"

27-03-2009 - QPZ PUBLIKON PAKETĖN LIGJORE TĖ ADERIMIT TĖ SHQIPĖRISĖ NĖ NATO

27-03-2009 - SOT, MOT ME PAK VRANĖSIRA

27-03-2009 - Shqipėri - Parlamenti miraton paketėn e ligjeve pėr anėtarėsim nė NATO

27-03-2009 - Damir Fazlic nė Tiranė, filmohet duke dalė nga pallati ku jeton kryeministri Berisha

23-03-2009 - Qafė Mali, bllokohen nė borė mbi 80 makina e 8 autobusė

23-03-2009 - NESĖR, MOT I KTHJELLĖT DHE ME VRANĖSIRA

23-03-2009 - KUKĖS: DIMĖR I GJATĖ QĖ PO IKĖN NGADALĖ

23-03-2009 - RISTANI: PS DHE PR TĖ DORĖZOJNĖ PROPOZIMET PĖR ANĖTARĖT E KZAZ-ve

23-03-2009 - MBLEDHJA E KRRT-sė SĖ TIRANĖS, MIRATOHEN 47 LEJE NDĖRTIMI

22-03-2009 - PARTITĖ POLITIKE TĖ INKURAJOJNĖ MBĖSHTETĖSIT E TYRE PĖR PAJISJEN ME LETĖRNJOFTIMET ELEKTRONIKE

22-03-2009 - NESĖR, MOT ME VRANĖSIRA DHE KTHJELLIME

21-03-2009 - TIRANĖ: PRESIDENTI TOPI URON BESIMTARĖT BEKTASHINJ PĖR FESTĖN E SULLTAN NOVRUZIT

21-03-2009 - NESĖR, MOT ME VRANĖSIRA, RESHJE SHIU DHE DĖBORE

21-03-2009 - ALFRED OLLI : RRĖSHQITJET E TOKĖS, SITUATĖ PROBLEMATIKE NĖ SYNEJ

21-03-2009 - MBROJTJE SPECIALE PĖR GJYQTARĖT NĖ RREZIK PĖR SHKAK TĖ DETYRĖS

21-03-2009 - VLORĖ: RESHJET, SITUATA DREJT NORMALIZIMIT

21-03-2009 - LEZHĖ: SHPĖRNDAHEN 170 LEJE LEGALIZIMI PĖR OBJEKTET INFORMALE

20-03-2009 - KRYEMINISTRI BERISHA FTON SIPĖRMARRĖSIT GJERMANĖ PĖR INVESTIME NĖ SHQIPĖRI

20-03-2009 - DĖBORA, PROBLEME NĖ QARKULLIM NĖ AKSIN KUKĖS- KRUMĖ DHE KUKĖS PESHKOPI

20-03-2009 - INSTAT KA PĖRGATITUR STUDIMIN E RI MBI NIVELIN E VARFĖRISĖ NĖ VEND

20-03-2009 - NĖ VERILINDJE DHE JUGLINDJE TĖ VENDIT VIJOJNĖ RRESHJET, POR QARKULLIMI I AUTOMJETEVE ĖSHTĖ I MUNDSHĖM

20-03-2009 - ANĖTARĖSIMI NĖ BE-PACK: NUK JAPIM NJĖ DATĖ PA PĖRMBUSHUR KUSHTET

20-03-2009 - NIS FAZA E PARĖ E ZBATIMIT TĖ PROJEKTIT TĖ STREHIMIT PĖR 6 MIJĖ FAMILJE

20-03-2009 - SOT, MOT ME VRANĖSIRA DHE RESHJE SHIU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Lajme Nga Shqiperia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs