Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Modelja shqiptare Eva Pepaj tani nė kinematografinė botėrore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Modelja shqiptare Eva Pepaj tani nė kinematografinė botėrore    23.09.10 21:13Ajo nė fakt ėshtė me origjinė nga Shkodra, pra Shqipėria ėshtė vendi ku janė rrėnjėt e familjes sė saj. Ka disa kohė qė ka shpėrthyer nėpėr pasarelat botėrore nė pozicionin e modeles. Bėhet fjalė pikėrisht pėr Eva Pepaj prej sė cilės kohėve tė fundit na vijnė tė tjera informacione. Ajo sapo ka realizuar filmin me metrazh tė shkurtėr ‘The hand off’ nė tė cilin shfaqet duke interpretuar pėrkrah bashkėshortit tė saj Val Lauren. Nga kritika ka marrė vleresimet mė tė mira ndėrsa nga kasti i realizimit tė filmit ka marrė notė maksimale. Sipas saj njė favor ka qenė edhe mė i madh nė kėtė film, pasi pėr partner ka pikėrisht tė shoqin dhe kjo e ka bėrė tė ndihet mė komode.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Modelja shqiptare Eva Pepaj tani nė kinematografinė botėrore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Moda dhe Estetika-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | Society and Culture | Beauty, Celebrities, Fashion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog