Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

  Mendimi juaj per protesten e 21 Janarit ne Tirane ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Denisa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 254
Registration date : 10/11/2010
Age : 24
Location : Diku aty me ju

MesazhTitulli: Mendimi juaj per protesten e 21 Janarit ne Tirane ...   30.01.11 20:41

Opinioni juaj per ndodhin e 21 Janarit ne Tirane ,ecuria e kesaj
proteste ,qendrimi dhe reagimi i policise se shtetit ,qendrimi i dy
Liderve te Politikes Shqiptare (PD PS ) ,reagimi i Presidentit te
Republikes (dhe pse une nuk pash asnje reagim nga ana e tij ) .
Cili eshte opinioni juaj si qytetar te thjeshte ?? Pro apo kunder kesaj
proteste ? (dhe pse jo paqesore)
A mund te ndikoj kjo ne te ashtuquajturen ''Integrim ne Be '' ?

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Do ta
dish nga vij? Nga nje vend qe quhet Shqiperi... Nje vend qe shquhet per
trimeri...
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..Toka qe me dha
emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare.http://wWw.yougodec.Com
Do Te Dua kur te kem ...
qe te kem kur te Te Dua... ♥♥

Le plus
lourd fardeau, c'est d'exister sans vivre.-Victor Hugo

Kur injoranca flet ...
Inteligjenca buzeqesh ne heshtje ...♥♥

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougodec.Com
patycalderon@yahoo.com

avatar

Numri i postimeve : 35
Registration date : 04/06/2011
Age : 21
Location : Albania

MesazhTitulli: Re: Mendimi juaj per protesten e 21 Janarit ne Tirane ...   11.06.11 22:11

protesta apo me sakte lufta e 21 janarit ndodhi per shkak te politikaneve (edi rames)...njerezit u treguan budallenj u vrane per ti ndenjur ne krah edit,mendoj qe policet vetem po vetembroheshin sepse ato qe po ja u benin njerezit policeve policet mjaft priten per ti vrare...njs me erdhi sh sh sh keq per policet dhe per cunat e vrare... haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mendimi juaj per protesten e 21 Janarit ne Tirane ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Diskutime shoqėrore-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblog.com