Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

  Forumet rinore politike dhe rinia sot

Shko poshtė 

mendoni se eshte me oportune qe rinia ta kaloje kohen e lire vetem neper kafe , apo do te ishtew me e udhes qe te mereshin me aktivitete politike rinore. ne 5 alternativat e meposhtme do te rreshtojme forumet rinore politike ne shqiperi .
 Levizja Rinore per integrim (LRI)
 Forumi rinor eurosocialist shqipetar (FRESSH)
 Forumi rinor i partise demokratike (FRPD)
 Forumi rinor i partise demokrate te re (FORERI)
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
aleks
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 203
Registration date : 28/03/2009
Age : 30
Location : Albania

MesazhTitulli: Forumet rinore politike dhe rinia sot    14.09.10 6:00

Pyetje: mendoni se eshte me oportune qe rinia ta kaloje kohen e lire vetem neper kafe , apo do te ishtew me e udhes qe te mereshin me aktivitete politike rinore. ne 5 alternativat e meposhtme do te rreshtojme forumet rinore politike ne shqiperi .

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Knaqesia juaj Qellimi yne!!


Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDec.Com
 
Forumet rinore politike dhe rinia sot
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tė njihemi me njėri tjetrin :: Rinia Shqiptare-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog