Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Gazetat Shqiptare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Gazetat Shqiptare   28.03.09 20:33
FUTBOLL : KOMBETARJA ZHGENJEN -HUNGARIA FITON 0-1 NE "QEMAL STAFA"

SPORT / 28-03-2009

FUTBOLL : KOMBETARJA ZHGENJEN  -HUNGARIA FITON 0-1 NE "QEMAL STAFA"Sapo ka perfunduar ndeshja ndermjet perfaqesueses shqiptare e asj hungareze, e vlefshme per eleminatoret e kampionatit  boteror .Pervec rezultatit 0-1 ne favor te miqve, mijrat e shikuesve lan...
Lexo lajmin e plotė

ITALI - MIJĖRA MANIFESTUES PROTESTOJNĖ KUNDĖR TAKIMIT TĖ MINISTRAVE TĖ G8-s

BOTA / 28-03-2009

ITALI - MIJĖRA MANIFESTUES PROTESTOJNĖ KUNDĖR TAKIMIT TĖ MINISTRAVE TĖ G8-sDisa mijëra persona manifestuan sot në
Romë kundër takimit të ministrave të Punës të G8-s që do të zhvillohet
nesër, për të&n...
Lexo lajmin e plotė

ANGLI - MIJĖRA LONDINEZĖ PROTESTOJNĖ NĖ PRAG TĖ SAMITIT TĖ G20-s

BOTA / 28-03-2009

ANGLI - MIJĖRA LONDINEZĖ PROTESTOJNĖ NĖ PRAG TĖ SAMITIT TĖ G20-sRreth 12 000 deri në 15 000 persona morën
pjesë sot në mesditë në manifestimin më të madh të organizuar në rrugët
e Londrës para samiti...
Lexo lajmin e plotė

MORATINOS SHPJEGON PĖRPARA BE-sė LARGIMIN E TRUPAVE SPANJOLLE NGA KOSOVA

RAJONI / 28-03-2009

MORATINOS SHPJEGON PĖRPARA BE-sė LARGIMIN E TRUPAVE SPANJOLLE NGA KOSOVAKryeministri spanjoll i Punëve të Jashtme,
Miguel Angel Moratinos u shpjegua sot përpara homologëve të tij të
Bashkimit Evropian lidhur me tërheqjen e...
Lexo lajmin e plotė

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Gazetat Shqiptare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog