Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Top Media Shqiptare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Top Media Shqiptare   28.03.09 21:10

Top Media Shqiptare
United Kingdom


Kontaktoni me Redaksin

>>>
Kontakto
ni
<<<

Basha-Blushit: Nuk ndėrroj mbiemrin e gruas
pėr tendera ēorapes

Kliko ketu


PD
dhe PDR


shkrihen nė njė parti
tė vetme
kliko
ketu

Ruli:
Shqipėria nuk ėshtė e izoluar nga tregu global

Kliko Ketu

Shqipėria
del nga lista e vendeve qė kryejnė trafik droge


Kliko ketu


Deputetėt,
nė grevė urie ditėn e votimit pėr Kodin


kliko
ketu

KE:
Maqedonia


dėnohet pėr maltretim nėpėr burgje

kliko
ketu
Brukseli:
Shqipėria, progres nė tė gjithė sektorėt e reformave


kliko ketu

Sali Berisha takon Klaus Schwab/
Suksesi ekonomik i Shqipėrisė,
Kliko ketu

Trafiku
i organeve, Kosova

"Fshikullon"
Shqipėrinėliko
Ketu


Zogaj
dhe Xhaferri: Bashkimi me PDR-nė, ilustron politikėn e hapjes qė
PD-ja ka nisur qė nė vitin 2000Kliko Ketu

Berisha:
Nderim pėr Gazideden. Ishte promotor i proceseve demokratike nė
Shqipėri


Kliko Ketu
Shqipėria
dhe Kroacia mbajnė qėndrim tė njėjtė pėr njohjen e KosovėsKliko Ketu

Dita
Botėrore pėr Parandalimin e Vetėvrasjeve, apeli i MSH: Raportim tė
pėrgjegjshėmkliko ketu


Kryeministri Berisha ndjek nga afėr, nė
Gjirokastėr, situatėn e krijuar nga shembja e pallatit nė lagjen “11
Janari”


kliko ketuPedagogjia
e rėndė, tė vdesėsh nė klasė nga frika


kliko
ketu

LSI
shpall revolucionin kundėr Edvinit, OSBE shpreh mirėkuptim pėr
kauzė
n


kliko
ketu
Edituar pėr herė tė fundit nga YouGoDe nė 28.03.09 21:15, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Agjenci Lajmesh   28.03.09 21:11

Agjenci
Lajmesh

Aksident
nė Durrės, vdes fėmija


2 vjeēarKliko ketuSejdiu
'Qytetar Nderi' i Shkodrės


Kliko ketu
Pushon
ēėshtjen, sulmohet gjyqtarja

Kliko

Ketu


Rama
takon kryetarin e Komisionit tė Jashtėm britanik

Kliko Ketu

Rama trash gjuhėn -
akuzon LSI-nė se s’ėshtė parti e Ilir Metėn se ėshtė
politikan i vjetė
r

Kliko Ketu
I
mituri perdhunohet nga 10 irakeneKliko

Ketu

Topalli
kėrkon zyrtarėt spiunė

Kliko Ketu


Alternativa e investimeve s’konkurrohet nga xhaketat e
vjetra tė Edvinit e Ruēit

Kliko
Ketu

Mjalinda
Bregu: Kryetari i pallatit te ėndrrave s’e ka kuptuar
ritmin i integrimit te vendit

Kliko
Ketu

Remzi
Hoxha, historia e plotė e zhdukjes


Kliko ketu

Kryeministri
Berisha: Shqipėria po integrohet duke arritur
standardet
KlikoKetu

Edi
Rama midis Raport-Progresit tė KE-sė, Enver Hoxhės, Ramiz
Alisė dhe Adil Ēarēanit
Kliko Ketu


Tropojė,
breshėri automatiku mbi 48- vjeēarinPersona nga njė
automjet kanė hapur zjarr ndaj shtetasit Sadri Metalia,
duke e lėnė tė vdekur nė vend, ndėrkohė qė ėshtė
plagosur nga tė shtėnat edhe njė shitėse njė njė dyqan
mishi. Autorėt nuk dihen ende, por burime tė policisė
theksojnė se kjo vrasje ka pėr motiv gjakmarrjen

TROPOJE-
Vazhdojnė vrasjet e mistershme nė Tropojė.
Sot nė mesditė njė 48 vjeēar ėshtė ekzekutuar me
breshėri automatiku nė qendėr tė Tropojės. Sadri
Metalia, i cili ka qenė ish-drejtor i KESH nė Tropojė
ka humbur jetėn si pasojė e plumbave qė ka marrė.
Ndėrkohė qė njė shitėse mishi e ndodhur aty pranė,
Rabie Malaj ka mbetur e plagosur nga tė shtėnat dhe
gjendja e saj paraqitet kritike, pasi plumbat e kanė
kapur nė pjesėn e kokės.


Ngjarja ka ndodhur nė bulevardin kryesor tė qytetit,
kur persona ende tė paidentifikuar kanė qėlluar me
armė zjarri nė drejtim tė 48-vjeēarit.
“Persona nga njė automjet kanė hapur zjarr ndaj atij,
duke e lėnė tė vdekur nė vend, ndėrkohė qė ėshtė
plagosur nga tė shtėnat edhe njė shitėse njė njė dyqan
mishi nė kėtė zonė”- thanė burimet policore.

Autorėt nuk dihen ende, por burime tė policisė
theksojnė se kjo vrasje ka pėr motiv gjakmarrjen, pasi
rreth dy vjet mė parė vėllezėrit e viktimės kishin
plagosur me pasojė vdekjen Tahir Brecanin. Qė prej
vitit 1997, rezultojnė tė vrarė rreth 160 vetė tė
vrarė me motive hakmarrje.

Policia ėshtė duke hetuar pėr zbardhjen e ngjarjes dhe
ėshtė vėnė nė ndjekje tė autorėve.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Top Media Shqiptare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Mediat Shqiptare-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com